Zierikzee, 15 september — Omoda voegt een volwaardige sportcollectie toe aan het assortiment. Vanaf vandaag zijn sportkleding en sportschoenen van onder meer Nike, adidas, New Balance, Björn Borg en Aim'n verkrijgbaar bij Omoda. Met de lancering van Your Move. Your Style. brengt Omoda sport, fashion en lifestyle samen, vanuit de gedachte dat je stijl je moves moet kunnen volgen.
Sport en fashion lopen steeds meer in elkaar over. Sportkleding wordt allang niet meer uitsluitend gedragen tijdens het sporten. Een legging met een sweater voor een wandeling, een sportieve set onderweg naar de stad, sneakers die je zowel tijdens als na het sporten draagt: het is onderdeel van het dagelijks straatbeeld geworden.
Die beweging is van twee kanten zichtbaar. Sportmerken schuiven op richting fashion, terwijl fashionmerken de sportmarkt betreden. In de Omoda-collectie gebeurt dat al langer. Merken als Deblon en The Lola Club zitten er jaren in als lifestylemerk, en fashionlabels als Studio Amaya en Neo Noir bewegen inmiddels richting sport.
Jan Baan, co-CEO van Omoda Brands: "Onze klant wil er tijdens het sporten net zo goed uitzien als ervoor en erna. Daar hoort een collectie bij die beide kanten bedient, kleding en schoenen die presteren maar die je ook aanhoudt als je na het sporten nog ergens afspreekt. Voor ons is dit een logische aanvulling. We bieden altijd inspiratie met complete looks, en dat doen we nu ook met sportieve outfits."
Van performance tot lounge
De nieuwe sportcollectie bestaat uit drie categorieën: Sport Performance, Sport Lifestyle en Sport Lounge. Sport Performance is gericht op echte sportprestaties, met functionele kleding en schoenen voor verschillende sportmomenten. Sport Lifestyle brengt sport en fashion samen, bijvoorbeeld voor een lange wandeling die eindigt op het terras. Sport Lounge draait om comfort en ontspannen momenten, zoals een relaxte zondag thuis.
Naomi van As gezicht van de campagne
Ex-topsporter en meervoudig olympisch kampioen Naomi van As is het gezicht van de lancering. Naomi sport nog altijd veel, maar op een andere manier dan tijdens haar sportcarrière. Waar het toen om prestatie ging, draait het nu net zo goed om het ritme van de dag: een training, een wandeling, en daarna gewoon door. Precies de beweging die de collectie volgt. “Deze collectie past bij hoe ik nu leef: ik train, ik werk, ik ga daarna gewoon door met mijn dag, en soms hang ik thuis op de bank. Bij Omoda vind ik voor al die momenten iets, en dat maakt de samenwerking voor mij logisch”, aldus Naomi.
Nieuwe sportboutique in Zierikzee
Naast de online collectie opent Omoda op zaterdag 19 september een aparte sportboutique in het pand naast de bestaande boutique in Zierikzee, waar de sportcollectie fysiek te shoppen is. Ook in de Amsterdamse boutique is een selectie van de collectie verkrijgbaar.
Nieuw
Schoenen
Kleding
Sport
Tassen
Accessoires
Omoda X Quinty Trustfull
Bruiloft
Sale
Looks & inspiratie
Merken
Schoenen
Kleding
Sport
Tassen
Accessoires
Merken
Looks & inspiratie
Nieuw
Meisjesschoenen
Meisjeskleding
Jongensschoenen
Jongenskleding
Babymode
Tassen & accessoires
Looks
Merken
Schoenen
Kleding
Tassen
Accessoires
Digitale Stylist
Looks & inspiratie




