*De verwachte bezorgdatum kan afwijken als jouw pakket een item bevat uit een van onze winkels of een extern magazijn.
Gratis 365 dagen retourneren*
Wat langer nodig om te beslissen? Je bestelling mag tot 365 dagen ongedragen geretourneerd worden. *Voor bestellingen onder de € 50,- betaal je € 3,95 retourkosten.
Gratis standaard verzending*
*Bestellingen vanaf € 50,- worden gratis verzonden met een Omoda-account. Voor een bestelling onder de € 50,- betaal je € 3,95 verzendkosten.
Betaal achteraf met Klarna
Betaal tot 30 dagen achteraf met Klarna. Eenvoudig met één klik!
Voeg een vleugje kleur toe aan je dag met de GIRLS ALLY COLOR EXPLOSION sneakers. Deze roze pareltjes van SUN68 zijn perfect voor avontuurlijke meisjes die graag opvallen. Trek ze aan voor een middagje shoppen met vriendinnen of een speelse dag in het park. De levendige kleurencombinatie maakt ze een echte blikvanger. Combineer ze moeiteloos met een stoere jeans of een vrolijk jurkje voor een frisse, trendy look. De comfortabele pasvorm zorgt ervoor dat je de hele dag door kunt rennen en spelen zonder zorgen. Laat je persoonlijkheid stralen met deze unieke sneakers!
Toon meer
Toon minder
Sluit
Beoordelingen (0.0)
0 Sterren
0.0/5
Bezorgen & retourneren
Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis*.
De verwachte bezorgdatum kan je altijd zien in de shoppingbag, dit kan afwijken als je pakket een item bevat uit een van onze winkels of een extern magazijn.
Gratis verzending met een Omoda-account.
Zonder Omoda-account krijg je gratis verzending bij een bestelling boven €100,-, anders betaal je €3,95 verzendkosten.
Je kunt kiezen voor thuisbezorgen met DHL, ophalen bij een Omoda-winkel of bij een pakketpunt.
Gratis retourneren binnen 365 dagen.
Ongedragen items mogen tot 365 dagen retour.
Je bestelling mag tot 365 dagen ongedragen geretourneerd worden. Voor bestellingen onder de € 50,- betaal je € 3,95 retourkosten. Je kunt je pakket retourneren bij een pakketpunt, bij een Omoda-winkel of laat je pakket door DHL thuis ophalen.