Zwarte dames espadrilles FWO08.313021.104001 ANTE BLACK van het schoenen merk Fred de la Bretoniere met band achterlangs de hiel en open neus. Typerend aan deze espadrilles is de met jute bewerkte sleehak en zoolrand. De binnenzijde van deze espadrilles is van leer en het voetbed is van suede net als de buitenzijde. Wij willen u adviseren om deze espadrilles te beschermen tegen vuil en water. Hiervoor is de nubuck/velours spray van Collonil zeer geschikt. Wij raden u aan ook het voetbed hiermee te bewerken, zodat deze minder snel vuil wordt.
| Artikelnummer: | FWO08.313021.104001 ANTE BLACK |
| OMODA nummer: | 19909 |
| Hoofdkleur: | Zwart |
| Hakhoogte: | 7.50 cm |
| Voering: | leer suède |
| Buitenkant: | leer |
| Zool: | rubber |
| Artikelkenmerken: | sleehak, decoratiestiksels, merkopdruk |
Fred de la Bretoniere is een Nederlands schoenenmerk, maar is inmiddels wereldwijd bekend onder modeliefhebbers. Het ontwerpteam staat onder leiding van Fred de la Bretoniere. Samen zetten ze ieder seizoen weer een prachtige collectie laarzen, schoenen, tassen en accessoires neer, die ook online en in de schoenenwinkels bij Omoda verkrijgbaar is.
De laarzen, schoenen, tassen en accessoires van Fred de la Bretoniere worden steeds mooier naarmate ze gedragen en gebruikt worden. Het plantaardig gelooide leer krijgt steeds meer charme, wanneer je de laarzen draagt en de tassen en accessoires gebruikt. De producten worden dan echt iets van jezelf persoonlijk.
De stijl van Fred de la Bretoniere is te omschrijven als chic, met een klassieke en soms stoere twist. In de wintercollectie van dit merk zien we vaak elegante laarsjes, die zijn afgewerkt met een hoge, grove hak. In de zomercollectie zijn de bekende espadrilles en ballerina’s van Fred de la Bretoniere geliefd onder onze klanten. Naast de bekende modellen zijn er ook ieder seizoen enkele modellen verkrijgbaar, waarin de allerlaatste schoenentrends zijn verwerkt.
Het mooie van het merk Fred de la Bretoniere is dat er bij iedere schoen of laars ook een bijpassende tas, riem of andere accessoire verkrijgbaar is. De tassen van Fred de la Bretoniere zijn tijdloos, waardoor je hier zeker veel plezier van zult hebben. Vaak wordt er door Fred de la Bretoniere gebruik gemaakt van ingetogen kleuren, waardoor de laarzen, schoenen, tassen en accessoires gemakkelijk te combineren zijn met verschillende kledingstijlen.
De ontwerper Fred de la Bretoniere heeft nog een merk opgezet, namelijk Shabbies Amsterdam. Ook dit merk is verkrijgbaar in de webshop en schoenenwinkels van Omoda.
Voeg dit artikel nu toe aan je verlanglijstje.
























