Gouden jongensschoenen sneakers 3125S R3000 SNEAKER LAAG van het kinderschoenen merk Giga met vetersluiting en uitneembaar voetbed. Opvallend aan deze jongensschoenen is natuurlijk de kleur. Deze jongensschoenen zijn geheel van leer en voorzien van een rubber profiel zool.
| Artikelnummer: | 3125S R3000 SNEAKER LAAG |
| OMODA nummer: | 27455 |
| Hoofdkleur: | Goud |
| Voering: | leer |
| Buitenkant: | metalic leer |
| Zool: | rubber |
| Artikelkenmerken: | veter, uitneembaar voetbed, decoratiestiksels, stootrand, merklabel |
Het kinderschoenenmerk GIGA weet precies wat kinderen willen: hippe en stoere schoenen. GIGA weet ook wat ouders willen, want met deze schoentjes kan uw kind gerust buitenspelen. De ontwerpers van GIGA pakken de laatste trends op en weten wat er speelt bij de kleintjes.
In iedere GIGA schoen zit een onzichtbare rand, die het stoten opvangt. Elke zool is voorzien van een leuke print, waardoor er grappige voetafdrukken ontstaan. Voor de jongens kiest GIGA voor echte jongensschoenen, stoer en sportief. De meisjesschoenen hebben hippe details als gespen en stiksels.
De kinderschoenen worden van ontwerp tot productie door GIGA zelf uitgevoerd. Daardoor is de prijs normaal en de kwaliteit hoog.
GIGA weet dat kinderen veranderen en heeft daarom grotere maten, betere pasvormen en wijdtematen verwerkt in de collectie. OMODA heeft voor ieder kind een geschikte schoen van GIGA kinderschoenen in de collectie. Ieder seizoen slaagt GIGA er in om iedereen te verrassen met de meest trendy modellen. OMODA©
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Voeg dit artikel nu toe aan je verlanglijstje.
Er zijn op dit moment geen reviews geplaatst voor dit artikel.