Home
OMODA schoenen OMODA schoenen OMODA schoenen OMODA schoenen OMODA schoenen OMODA schoenen
  • Trendy merk schoenen
  • Gratis bezorgd en retour
  • Niet goed, geld terug
  • 30 dagen zichttermijn
  • Levering 1 á 3 werkdagen
  • Vragen? Bel 0111-410044

Bruine Via Vai enkellaarzen 101019

2858/3578
Verkrijgbare kleuren
Bruine Via Vai enkellaarzen 101019
Grijze Via Vai enkellaarzen 101019
OMODA chat
Populair
Laatst bekeken
Groene OMODA enkellaarzen 5120
Omschrijving
Over Via Vai
Omschrijving

Bruine enkel dameslaarzen 101019 van het damesschoenen merk Via Vai met ritssluiting. Een leuk detail van deze dameslaarzen is het gevlochten decoratie bandje rond de enkel. De binnenzijde van deze dameslaarzen is van leer. De rubber zool is voorzien van een profiel.

Eigenschappen
Artikelnummer: 101019 USED TRECCIA NUT TDMORO
OMODA nummer: 24694
Hoofdkleur: Bruin
Hakhoogte: 6.50 cm
Schachthoogte: 13.00 cm
Voering: leer
Buitenkant: verrijkt leer
Zool: rubber
Aanvullende kleuren: zwart
roze
Artikelkenmerken: gekleed, hak, veter, decoratiestiksels, merkopdruk
over Via Vai

Via Vai damesschoenen zijn te dragen op ieder moment van de dag, bij iedere gelegenheid. Het merk Via Vai maakt vaak gebruik van natuurlijke kleuren, mooie materialen en de schoenen en laarzen hebben een elegant design. De pumps, veterschoentjes, enkellaarzen en sandalen zijn uitgevoerd in luxe, soepel leer. Ook de binnenzijde van de schoenen en laarzen is altijd met leer gevoerd.

Het schoenenmerk Via Vai is ontwikkeld door het Nederlandse familiebedrijf Rupesco en in Italiƫ geproduceerd. Via Vai heeft schoenen en laarzen die modieus en supervrouwelijk zijn. Daarnaast zitten ze ook nog eens heerlijk. Via Vai combineert de laatste ontwikkelingen op modegebied met een ultieme pasvorm. Supertrendy damesschoenen en dameslaarzen voor eigentijdse vrouwen! De trendy collectie damesschoenen is bij OMODA schoenen online te bestellen.

Verlanglijstje

Voeg dit artikel nu toe aan je verlanglijstje.

Toevoegen
Reviews
  Plaats nu uw review » Reviews »
26.12.2011 - Bruine via via enkellaatzen
GLM van Andel, Vleuten
Lekkere stoere laarzen, wel flink hoog.